Najnovšie recenzie zo sekcie Kompresory

• Je ľahká
  • Je rýchla
  • Jednoduchá manipulácia
  • Nemám čo vytknúť

S týmto produktom som veľmi spokojná. Veľa jazdíme na bicykloch a deti používajú lopty, takže dofúknuť je jedna báseň. Je to pre nás uľahčenie pri manipulácii a cestovaní. Je veľmi ľahká , čo prekonalo naše očakávanie. Určite by som odporučila ďalej! Sme spokojní.

Osram TYREinflate OTIR2000

Osram TYREinflate OTIR2000

Overený zákazník Alza.sk Jozef

Zakúpený v Alza.sk

• Malý, skladný a býkonný kompresor. Pohodlne dofúka aj pneumatiky na aute a bicykel úplne ĺahko.
  • Zatiaľ žiadna nevýhoda, snáď trochu dlhšia hadička, len potom by sa ju nedalo uložiť priamo na kompresor. Takže OK
Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 22184

Xiaomi Mi Portable Electric Air Compressor 22184

Overený zákazník Servatech s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 7. októbra 2022

Zakúpený v Servatech s.r.o.

• Super

• Jednoduché použitie
  • Prehľadný displej
  • Možnosti nastavenia
  • Usb-C

Ako vždy, Bosch nesklamal. Kompresor Bosch EasyPump je super. Malé rozmery, vysoký výkon a ďalšie potrebné príslušenstvo - to je všetko, čo od kompresora očakávate a tento vám ho ponúka v plnom rozsahu. Ako bonus má veľmi prehľadný displej a širokú škálu možných nastavení požadovaných tlakov. Ideálne pre cyklistiku (jazdím v Camelbaku), na dovolenke, v dome a garáži. Vrelo odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Tomáš

• Ovládanie
  • Dizajn
  • Výkon

Pumpička Bosch EasyPump je pre mňa vynikajúcim pomocníkom na cestách aj doma. Všetko funguje v perfektnom poriadku, ovládateľnosť je úplne jednoduchá, obzvlášť oceňujem nastavenie potrebného tlaku a pumpička sama vypne. Ideálny je dizajn a tvar do ruky. Cestovné puzdro je tiež vynikajúce.

Overený zákazník Testuj.to Monika

Zakúpený v Testuj.to

• presné nafúknutie podľa nastavenia
  • vymeniteľné adaptéry
  • nedá sa odmontovať hadička pre lepšie uskladnenie

Som spokojná, páči sa mi, že je to malé a praktické zariadenie so skvelým výkonom, má prehľadný ovládací panel a veľký displej. Ľahko sa pumpuje, pre mňa ideálne. Dobrý výkon batérie - stačilo na 4 pneumatiky pre auto. Dômyselne vyriešené ukladanie rôznych nadstavcov.

Overený zákazník Testuj.to Eva

Pridané: 5. októbra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Malá, praktická, ideálna na cestovanie
  • Veľký výkon
  • Presné nafúknutie
  • Prehľadný displej
  • Adaptéry s rôznymi funkciami uložené v rukoväti
  • Automatické zastavenie nafukovania
  • Nabíjanie cez USB-c
  • Zatiaľ žiadne

Pumpička EasyPump od spoločnosti Bosh je skvelým pomocníkom v domácnosti aj na cestách. Nafúkne čokoľvek, vrátane pneumatík, lopty, vodnej hračky a potrieb na plávanie. To všetko vďaka rôznym adaptérom, ktoré sú naviac uložené v rukoväti pumpičky, takže si môžete byť istí, že ich budete mať vždy so sebou. Okrem toho má skvelý dizajn, je ľahká a praktická do ruky. Pumpička má integrovanú batériu, nabíja sa cez USB-C, displej je osvetlený LED svetlom. Skúsili sme nafúknuť až 10,3 baru, oceňujem presné meranie a automatické zastavenie. Pumpička nám uľahčila prevádzku v domácnosti s malým dieťaťom, ocenili sme to aj na rodinnom výlete a na rodinnom výlete na bicykli. Je našou stálou spoločnosťou, vozíme ju v aute stále so sebou.

Overený zákazník Testuj.to Jitka

Pridané: 5. októbra 2022

• Krásny dizajn
  • Hadička je na pevno

Bosch EasyPump ma príjemne prekvapila, už nemusím pumpovať bicykel ručne, s touto novou pumpičkou stačí stlačiť gombík a je to. Zvládne to aj žena alebo väčšie deti. Oceňujem možnosť voľby tlaku, oceňujem po nafúknutí sa pumpička vypne, čo je skvelé. Moderný pomocník pre domácnosť, garáž alebo záhradu.

Kraft&Dele KD1417

Kraft&Dele KD1417

Overený zákazník Aretacia Rozvodov Overený zákazník

Pridané: 2. októbra 2022

Zakúpený v Aretacia Rozvodov

• Je poškodený. Pri používaní začal fučať cez zvar.

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

Pridané: 2. októbra 2022

• jednoduchosť
  • Nenašla som

Absolútne super vec pre každú domácnosť, ktorú zvládne používať ktokoľvek. Jednoduchá manipulácia. Dokonca aj naše deti zvládli nafúknuť bicykel. Vďaka ďalším nadstavcom sa hodí naozaj ako na bicykel tak na auto, ako aj na nafukovanie lopty. Vďaka pridanému adaptéru je nabíjanie tiež jednoduché. Takže zbohom baterky a ťahaniu ťažkého kompresora.

Einhell TH-AC 190 Kit

Einhell TH-AC 190 Kit

Overený zákazník MALL.SK Erik

Pridané: 30. septembra 2022

Zakúpený v MALL.SK

• Vsetko je ok.
  • Trosku hlucne.

Bol to darcek kdezto ja ho uz pouzivam 6 rokov v uplnej spokojnosti splna vsetko co od neho ocakavam dufam ze aj ako darcek budu snim tak spokojny ako ja.

Black & Decker BDCINF18N

Scheppach HC 26 5906135901

Overený zákazník novator.sk Overený zákazník

Pridané: 29. septembra 2022

Zakúpený v novator.sk

Vyskúšal som len krátko , funguje asi správne.nemám zatiaĺ žiadne vybavenie k nemu, ale zháňam ho.

Overený zákazník Testuj.to Jozef

Pridané: 28. septembra 2022

• Nenadriete sa
  • veľa nadstavcov
  • malá veľkosť a váha
  • rýchlo nafúknete to, čo akurát potrebujete
  • USB-C
  • Nabíjací adaptér nie je súčasťou balenia

Pumpička je naozaj skvelá. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne, zvládne ho každý. Displej má dobrú sveteľnosť, takže na neho dobre vidíte aj pri väčšom svetle. Zariadenie je kompaktné, takže je ideálne na cestovanie. Skvelé je, že všetky nadstavce sú skryté priamo v pumpičke a nemusíte sa obávať, kde ste ich naposledy nechali. Nafukovanie bicykla alebo futbalovej lopty je rýchle, jednoduché a čo je najdôležitejšie, vôbec sa nenadriete.

Overený zákazník Testuj.to Blanka

• Ľahké ovládanie
  • Adaptér chýba

Návod, ktorý je priložený je zrozumiteľný a jednoduchý. Nechápem, aký dobrý výkon je dobrý, ale ako záchrana v núdzi je vynikajúca. Je hlučná ako každý kompresor, ale dokáže dobre nafúknuť dušu na bycikli i pneumatiku. Výhodou je, že nemusím pumpovať a po vybití stačí dať USB kábel do zásuvky, kábel je súčasťou balenia. Chýba adaptér. Náhradné nadstavce sú krásne uložené a celkovo je to ľahké zariadenie

Proteco 51.02-K-1500

Proteco 51.02-K-1500

Overený zákazník Proteco naradie Overený zákazník

Zakúpený v Proteco naradie

Super

Bosch EasyPump 0.603.947.000

Overený zákazník StavbaEU.sk Peter M.

Zakúpený v StavbaEU.sk

• Ľahké a prehľadné ovládanie
  • Príslušenstvo
  • Digitálny displej
  • Váha pumpičky

S pumpičkou som veľmi spokojná. Vždy pri nafukovaní kolies ručnou pumpou som odrthla ventilek. S týmto to bola hračka. Zvládla som to sama a nebolo potrebné kupovať novú dušu alebo volať manželovi. Páči sa mi na ňej digitálny displej a tiež sú dobre uložené nadstavce. Trochu ma prekvapila váha pumpičky, ale za tú bezstarostnosť pri nafukovaní je to prijateľné.

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25